okan1
Okan Köroğlu

Dijital dünyanın dününde bugünde var olan, yarınında da olabilmek için gemiden hiç inmeye niyeti olmayan bir kaçak yolcu. Gazete, dergi ve radyo deneyimlerini dijital ile birleştirme inadından asla vazgeçmediği için dijitaliyidir’in içinde. Dijitaliyidir için Okan’ın sloganı “dijital sandığınızdan da iyidir.” oldu.

Mail: okan@dijitaliyidir.com

Aytekin Şahin

Mekanik dünyaya doğmuş ama dijitali yakalamış, hem gelenek hem modernizm peşinde bir yazın düşkünü. Eğitim, edebiyat, dergi ve yayıncılık deneyimlerini dijital ile birleştirip paylaşmaya hayran olduğu için dijitaliyidir’in içinde. Dijitaliyidir için Aytekin’in sloganı edebiyat dijitalde iyidir.” oldu.
Mail: aytekin@dijitaliyidir.com

Tunahan Gürel

“Dijital dünyanın kuralları yoktur, dinamikleri vardır. Bizler de bu dinamiklerin birer parçası olmalıyız” diyerek yola çıkan özgür ruhlu bir genç.
Tunahan’ın dijitaliyidir için sloganı “dijital dünya özgürse iyidir” oldu.

Mail: tunahan@dijitaliyidir.com

İsa Arslan

Kendini belirli bir konuyla ya da görüşle sınırlandırmadan yeni şeyler öğrenmeyi seviyor. Ama dünyadaki vaktimiz kısıtlı olduğundan dikkatini mümkün olduğunca “asıl önemli olan şeyler” üzerine odaklamaya çalışıyor. Dijitaliyidir için İsa’nın sloganı “dijital, gerçek inanç ve kanaatlerimizi ifade ettiğimiz sürece iyidir” oldu.

Tuğba Ceri

Teknoloji ile ilk tanışan ‘kayıp neslin’ kendini hala aramaya devam eden bir üyesi olarak özgürlüğün semalarından dijitaliyidir’e adeta paraşütle indi. Bitmeyen sorularına dijital dönüşüm çağında yanıtlar arayan, doğada olmaya, okumaya ve gezmeye doyamayan bir flaunese. Tuğba’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital merak iyidir!” oldu.
Mail: tugba@dijitaliyidir.com

Burak Berk Şahin

Dijitale ve özgürlüğe bağlı, üretmeyi sever. Teknolojinin içine doğmuş neslin kültürünü yaşatmaya adamış, ilerde dünya distopya olsa bile teknolojiyi sonuna kadar savunan bir insan. Berk’in dijital iyidir için sloganı “dijital iyidir, dijitali iyileştirmeye çalışmak daha da iyi” oldu
Mail: burak@dijitaliyidir.com

Işık Arda Yardımsever

Küreselleşmiş dünyanın içine doğan bir Z kuşağı. Dil bilime olan ilgisi sayesinde dünya vatandaşlığı pasaportunu doğuştan alan biri. 

Arda’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital eğer siz dünyaya açıksanız iyidir” oldu…

 Mail: arda@dijitaliyidir.com

Özge Batuman

Önce “değişim iyidir” dedi, mesleğini değiştirdi. Sonra dijitali, dönüşümü ve bu işlerin heyecanını sevdi. Şimdi şirketlerin iyileşme süreçlerinde projelerini yürütüyor. Hala dünyanın güzel bir yer olabileceğine inananlardan kendisi. Özge’nin dijitaliyidir için sloganı “dijital sürdürülebilirse daha da iyidir.” oldu.

 Mail: ozge@dijitaliyidir.com

Alp Eren Gümüş

Teknoloji, uçsuz bucaksız potansiyeliyle her geçen gün hayatımızın daha büyük bir parçası haline gelmekte. Tüm bu gelişmelerin peşinde, bizi biz yapan değerleri kaybetmemeyi dileyen bir hayalperest. Dijitaliyidir için Alp’in sloganı “dijital doğru ellerde iyidir” oldu.
Mail: alperen@dijitaliyidir.com

Nazlıcan Vatansever

Dijitalin sonsuz denizinde yerini ve yönünü arayan; kaybolmaya, kendini bulmaya yakın eczacı adayı. Alanların, sınırların varlığına inanmaması, her daldan farklı meyveler aşırıp tatlarını deneyimlemesi için yeterli. Nazlıcan’ın Dijitaliyidir için sloganı “Dijital, sen iyiysen iyidir.”

Mail: nazlican@dijitaliyidir.com

Gamze Kılıç

Gelişen dünyayı adım adım takip ederek hayatın gerisinde kalmamayı tercih eden, okumayı, izlemeyi, yeni şeyler öğrenmeyi seven ve söz konusu öğrenmelerini sizlerle paylaşmak için hazır olan biri. Dijitaliyidir için Gamze’nin sloganı “Dijital içinde sen de varsan iyidir.”oldu.”

Mail: gamze@dijitaliyidir.com

Sinem Sarıgül

Yaşam dinamik bir süreçtir. O da bu dinamizmin bir parçası olarak hayatın akışına yön veren değişim ve dönüşüm süreçlerini benimseyen, yeniliklere açık ve daima ilerlemeyi hedef alarak hareket eden biri olmasıyla birlikte bu süreçleri her adımda sizlerle paylaşmak üzere burada. Dijitaliyidir için Sinem’in sloganı “Dijital, dünya değişimlere hazırsa iyidir” oldu.

Mail: sinem@dijitaliyidir.com

Fatmanur Arslan

Hayat, enerjilerin akışı ile sürekli hale gelir. Fatmanur, pozitif enerjisi ve gülümsemesi ile arkadaşlarına enerji veren biri. Dijitalde yeni adımlar atma hedefleriyle yola çıkan Fatmanur’un dijitaliyidir için sloganı “dijital sen pozitifsen iyidir” oldu.

Mail: fatmanur@dijitaliyidir.com

EKİBE KATILIN

Dijitaliyidir ekibi dijital pazarlama ve alt dallarında çalışan profesyonellerden oluşuyor. Dijital dünyayı işi gereği yakından takip etmek zorunda olan bu ekip “neden paylaşmıyoruz?” sorusunun cevabından sonra dijitaliyidir’i ortaya çıkardı. Siz de bu ekibe katılmak, dijitaliyidir’in bir parçası olmak isterseniz Bilgi@dijitaliyidir.com'a bir cvnizi ve neden dijitaliyidir'de olmanız gerektiğini anlatan bir yazı gönderebilirsiniz.

SIKÇA SORULANLAR

Hayır. Kendi yağımızda kavruluyoruz. Bize destek vermek isterseniz abonelik paketlerinden “katkıda bulunma” paketlerini inceleyebilirsiniz. Eğer düşünürseniz reklam ve tanıtım anlaşmalarına da açığız.

Dijitalin “iyi” taraflarına odaklanıyoruz. Pozitif bir bakış açısına sahibiz. Dijital dünyadaki tüm gelişmeleri duyurmakla beraber en çok olumlu gelişmeler, dünyayı ve yaşamı kolaylaştıran haberler dikkatimizi çekiyor. Site adımızda bir marka veya haber kelimesi olmasındansa pozitif bir kelime olmasını yeğledik.

Çoğumuz pandemi sürecinde evlerinde çalışan dijital pazarlama çalışanlarıyız. Fakat Dijitaliyidir’in bir ofisi var. Tüm çalışmalarımızı internet üzerinden veya 4. Levent’teki kendi ofisimizde yan yana gelerek gerçekleştiriyoruz. Kahveye ve sohbete her zaman ve her yerde bekleriz.

Henüz çok yeniyiz, kalabalık değiliz. Okurlarımız içerisinden bize katılacak olan ekip üyeleri ile daha büyük bir topluluk olma yolundayız.

Dijitaliyidir üyesi olabilmeniz için ilk şartımız siteye üye olmuş olmanız. Site üyeliğinden sonra bize göndereceğiniz bir mail veya iletişim sayfası formundan sonra kabul süremizimi paylaşıyoruz.

Evet, içerik üreten ekip üyelerimize ödeme yapıyoruz fakat bunu bir ticari araç gibi görmüyoruz. Çünkü dijitaliyidir topluluğu gönüllü çalışan dijital pazarlama profesyonellerinden oluşuyor. Ekibimizin  dijitaliyidir’den aldığı ücret ise yapılan habere, çeviriye, blog ve makale yayınlamasına ve diğer katkısına göre değişiyor. Dijitaliyidir aracılığı ile nitelikli bir network oluşturmak hedefindeyiz.

Tamamen şeffafız. Şu an için olan masraflarımızın tamamını kendi kişisel bütçelerimiz ile karşılıyoruz. Ekibimizin büyümesi ile yaratacağımız ağımızda beraber yapacağımız etkinliklerde sponsorlar ile hareket edeceğiz.

Bir kaç mail yazışması ve doldurulması gereken bir anketten sonra aday üyelik süreci tamamlanmakta. 1-2 gün içerisinde aday üyemize hoşgeldin diyor ve adaptasyon sürecini başlatıyoruz.