ekibimiz

Küçük bir ekipten büyük bir topluluğa

Dijital dünyanın iyi tarafına odaklanan sektör profesyonelleri tarafından temelleri 2021 yılının Eylül ayında atılan Dijitaliyidir, Haziran 2022’den bu yana 2. versiyonu ile size ulaşıyor. Sadece 6 ay içerisinde 30.000 den fazla takipçi ve binlerce web sitesi ziyaretine ulaşmayı başaran bu ekip size her gün dijital dünya haberleri veriyor, dünyadaki tüm dijital gelişmeleri titizlikle derliyor. 

2023 yılının ilk yarısında 3. versiyonuna geçecek olan dijitaliyidir, şimdi büyük bir topluluğa dönüşmek için adımlarını atıyor. Bu büyüme yolculuğumuzda ekibimizde yer almak için sen de başvurabilirsin.

Bazı Rakamlarımız

37 Bin 500 Takipçi*

Sadece Instagram adresimizi takip eden 37 bin 500 sadık takipçimiz ile sürekli etkileşim halindeyiz.

13 bin ziyaretçi*

Web sitemizi geçtiğimiz ay ziyaret eden ve en az 2 haberimizi okuyan ziyaretçi sayısımız.

3.410 Haber*

Bugüne kadar web sitemizde yayımladığımız haber sayısı.

1.200 Gönderi

Instagram hesabımızdan yayımladığımız ve aynı anda Linkedin, Facebook ve Twitter'da gönderdiğimiz paylaşım sayısı.

*Mayıs 2023 itibariyle

Ekibimiz

Dijitaliyidir 3 ayrı ekipte görev alan 30 kişilik bir kadrodan oluşuyor. Ekibimizdeki çok sayıda üniversite öğrencisine meslek profesyonelleri eşlik ediyor. 
İçerik, Marka ve Yayın ekiplerimiz sizler için her gün haber derliyor, üretiyor, yayımlıyor ve marka değeri için çalışıyor.

Okan Köroğlu

Kurucu
Dijital dünyanın dününde bugünde var olan, yarınında da olabilmek için gemiden hiç inmeye niyeti olmayan bir kaçak yolcu. Gazete, dergi ve radyo deneyimlerini dijital ile birleştirme inadından asla vazgeçmediği için dijitaliyidir'in içinde. Dijitaliyidir için Okan'ın sloganı "dijital sizin sandığınızdan da iyidir." oldu.
Mail: okan@dijitaliyidir.com

Işık Arda Yardımsever

Genel Koordinatör
ve İçerik Ekibi Lideri

Küreselleşmiş dünyanın içine doğan bir Z kuşağı. Dil bilime olan ilgisi sayesinde dünya vatandaşlığı pasaportunu doğuştan alan biri.
Arda’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital eğer siz dünyaya açıksanız iyidir” oldu…
Mail: arda@dijitaliyidir.com

İsa Arslan

Yayın Ekibi Lideri
Kendini belirli bir konuyla ya da görüşle sınırlandırmadan yeni şeyler öğrenmeyi seviyor. Ama dünyadaki vaktimiz kısıtlı olduğundan dikkatini mümkün olduğunca “asıl önemli olan şeyler” üzerine odaklamaya çalışıyor. Dijitaliyidir için İsa’nın sloganı “dijital, gerçek inanç ve kanaatlerimizi ifade ettiğimiz sürece iyidir” oldu..
Mail: isa@dijitaliyidir.com

Alp Eren Gümüş

İçerik Ekibi Lideri
Teknoloji, uçsuz bucaksız potansiyeliyle her geçen gün hayatımızın daha büyük bir parçası haline gelmekte. Tüm bu gelişmelerin peşinde, bizi biz yapan değerleri kaybetmemeyi dileyen bir hayalperest. Dijitaliyidir için Alp’in sloganı “dijital doğru ellerde iyidir” oldu.
Mail: alperen@dijitaliyidir.com

Aytunç Taylan

Marka Ekibi Lideri
Yaratıcılığın, marka yönetiminde her zaman en önemli başlık olduğuna inanan, yazılım sürecini sevmeyip içgörülerin dünyasını tercih eden istatistikçi bir marka stratejisti. Aytunç’un dijitaliyidir için sloganı “dijital yaratıcılıkla birlikte iyidir.” oldu.
Mail: aytunc@dijitaliyidir.com

Özge Batuman

Marka Ekibi Danışmanı
Önce “değişim iyidir” dedi, mesleğini değiştirdi. Sonra dijitali, dönüşümü ve bu işlerin heyecanını sevdi. Şimdi şirketlerin iyileşme süreçlerinde projelerini yürütüyor. Hala dünyanın güzel bir yer olabileceğine inananlardan kendisi. Özge’nin dijitaliyidir için sloganı “dijital sürdürülebilirse daha da iyidir.” oldu.
Mail: ozge@dijitaliyidir.com

Aytekin Şahin

İçerik Ekibi Danışmanı
Mekanik dünyaya doğmuş ama dijitali yakalamış, hem gelenek hem modernizm peşinde bir yazın düşkünü. Eğitim, edebiyat, dergi ve yayıncılık deneyimlerini dijital ile birleştirip paylaşmaya hayran olduğu için dijitaliyidir’in içinde. Dijitaliyidir için Aytekin’in sloganı “edebiyat dijitalde iyidir.” oldu.
Mail: aytekin@dijitaliyidir.com

İÇERİK EKİBİ

Ana görevi içerik üretmek olan dijitaliyidir için her gün taramalar yaparak en doğru haberi en hızlı şekilde size ulaştıran ekip.

Hatice Bulut

İçerik Ekibi Editörü
Sanatın disiplinlerarası bir bütün olduğunu savunan ve bu disiplinleri birleştirerek üretmeyi amaç haline getirmiş bir sinemacı ve edebiyatçı. Yazar, çeker, kurgular. Hatice’nin dijitaliyidir için sloganı “dijital disiplinlerarasıysa iyidir” oldu.
Mail: hatice@dijitaliyidir.com

Görkem Süner

İçerik Ekibi Editörü
Yabancı dillere ve kitaplara olan düşkünlüğüyle yarı zamanlı bir turist, tam zamanlı bir okur. Küçüklüğünden beri bilim ve sanatın farklı dallarıyla ilgilenmiş biri olarak birden fazla ilgi alanında uzmanlaşmanın hayal olmadığı bir dünyada yaşamak istiyor. Görkem’in dijitaliyidir için sloganı “ dijital kullanışlı olduğu sürece iyidir” oldu.
Mail: gorkem@dijitaliyidir.com .

Nazlıcan Vatansever

İçerik Üreticisi
Dijitalin sonsuz denizinde yerini ve yönünü arayan; kaybolmaya, kendini bulmaya yakın eczacı adayı. Alanların, sınırların varlığına inanmaması, her daldan farklı meyveler aşırıp tatlarını deneyimlemesi için yeterli. Nazlıcan’ın Dijitaliyidir için sloganı “Dijital, sen iyiysen iyidir.”.
Mail: nazlican@dijitaliyidir.com

Ceren Korkmaz

İçerik Üreticisi
Dinamizmini hiçbir zaman kaybetmeyen dünyada bu akışa uyum sağlarken bilgi alışverişinin en önemli şey olduğunu düşünen Ceren’in en büyük tutkuları okumak yazmak ve izlemekken amacı ise bu eylemleri insanlarla paylaşım içindeyken yapmak. Ceren’in dijitaliyidir için sloganı " Dijital, her zaman söyleyecek sözü olanlar için iyidir." oldu. .
Mail: ceren@dijitaliyidir.com

Tuğba Akkesen

İçerik Üreticisi
Radyo- televizyon sinema mezunu. Aynı zamanda sosyoloji eğitimine devam ediyor. Gündemi takip etmeyi seviyor. Sosyal medya alanlarında çalıştı. İçerik editörlüğü görevlerinde bulundu. Yeni medya ve gazetecilik eğitimleri aldı. Teknolojinin başlangıç kaydettiği zamanlara doğan bir neslin temsili olarak, dijital medyaya önem veriyor. Tuğba’nın dijitaliyidir için sloganı “Dijital, biz kendimizi her gün geliştirdikçe iyidir”oldu. .
Mail: tugba.a@dijitaliyidir.com

Deniz Akbulut

İçerik Üreticisi
Dijitalleşen dünyanın tadını tuzunu gelenekselliğin özüyle bulmaya çalışan Z kuşağının ilk numunelerinden biri. Sanat, tarih ve evren hakkında araştırma yapmayı ve jenerasyonları bu paydada buluşturmayı gaye edindi. Deniz’in Dijitaliyidir için sloganı ‘dijital anlamak ve anlaşılmak için iyidir’ oldu.
Mail: deniz@dijitaliyidir.com

Ömer Kağan Selen

İçerik Üreticisi
'Dijital dünya' ile 'gerçek dünya' kavramlarının aynı anlamı ifade edeceği günler uzak değil. Henüz temelleri atılmış bu yeni dünyanın bir parçası değil bir yaratıcısı olmak için çalışan bir yazılım geliştiricisi. Her insanın önce kendi sonra çevresi için çalışmasını hayatın esas amaçları olarak gören biri. Kağan'ın dijitaliyidir için sloganı "Dijital, gelişim için kullanıldıkça iyidir." oldu. .
Mail: omerkagan@dijitaliyidir.com

Ayşegül Erdönmez

İçerik Üreticisi
Dijital devrimle birlikte insan ilişkileri, medya ve sosyal yaşamın köklü bir değişime uğradığı yadsınamaz bir gerçek. Yazmaya, araştırmaya, öğrenmeye olan tutkusuyla bu değişim sürecinde doğru ve nitelikli haberleri okuyucuya ulaştırmak için dijitaliyidir'in içinde. Ayşegül 'ün dijitaliyidir için sloganı "Dijital, sorguladıkça iyidir." oldu. .
Mail: aysegul@dijitaliyidir.com

Sarper Kaçar

İçerik Üreticisi
Yeni medya bölümünden mezun olarak sosyal medyayı yaşamının bir parçası haline getirdi. Teknolojiden siyasete, siyasetten ekonomiye her türlü gündemi takip ederek olaylar hakkında yazmayı, çizmeyi, konuşmayı seven gazeteciliğe meraklı Z kuşağı mensubu biri. Doğru iletişim kurmanın önemini her fırsatta dile getiriyor. Sarper’in Dijitaliyidir için sloganı “dijital, doğru iletişimle iyidir.” oldu.
Mail: sarper@dijitaliyidir.com

Serap Atabey

İçerik Üreticisi
Umutlarını cebine koyarak hedeflerine yürüyen idealist biri. Onun için mutluluk, ne olursa olsun yolda olmak. Yürüdüğü yolda güneşi, çiçekleri, kedileri selamlar; yağmur yağarsa şemsiyesini açmaz. Hayatı, şiirlerine yazar. Araştırmacı, neşeli ve daima öğrenci. Dijitaliyidir için Serap’ın sloganı “Dijital, hayatı seyre çıkmak için en iyi yol olduğu için iyidir.” oldu.
Mail: serap@dijitaliyidir.com

Yavuz Akyol

İçerik Üreticisi
Yaşamının merkezine “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” aforizmasını yerleştirerek hayatta kalmaya çalışan edebiyat ve felsefe düşkünü birisi. Yazarlık alanında çeşitli deneyimlerinden sonra dijital dünyanın yakasından tutmak için dijitaliyidir’e katıldı. Yavuz’un dijitaliyidir için sloganı “dijital kendini geliştirmenin bir aracıysa iyidir” oldu. .
Mail: yavuz@dijitaliyidir.com

Özgür Kirici

İçerik Üreticisi
Sosyoloji mezunu. Ne olmuş, ne bitmiş ve günün sonunda ne olacak; meraklarından geri kalamaz. Dijital çağın toplumsala yansımasını da bu anlamda merak eder. Özgür’ün dijital iyidir için sloganı “dijital, tesiri yadsınmadan iyidir” oldu.
Mail: ozgur@dijitaliyidir.com

Damla Şayan

İçerik Üreticisi
Yaratıcılığın dahil olduğu her alanda kendini bulan, aslında kendini de yaratma ve gerçekleştirme gayreti içerisinde olan bir yağmur damlası. Yaratıcılığını dijital dünyada da var etmek onun için önemli. Damla’nın Dijitaliyidir için sloganı “Dijital, bizle iyidir.” oldu. .
Mail: damla@dijitaliyidir.com

Merve Nur Sözen

İçerik Üreticisi
En son teknoloji haberlerinden haberdar olmaktan ve teknoloji ile toplum arasındaki kesişimi keşfetmekten keyif alıyor. Dijital ve teknolojik her şeye olan tutkusu onu, ürün geliştirme ve dijital pazarlama gibi çeşitli rollerde çalışmaya yöneltti. Dijitaliyidir için Merve Nur'un sloganı "Dijital içimizdeki gücü keşfetmemizi sağladığı için iyidir." .
Mail: merve@dijitaliyidir.com

Eliz Canyurt

İçerik Üreticisi
Keşfetmeye olan tutkusuyla deneyimler elde etmek için fırsatları değerlendiren bir tasarım öğrencisi. Yaratıcılığını ve pozitifliğini her zaman ön planda tutarak öğrenmeye ve gelişmeye ilgili olan Eliz, bu yeni deneyimini ise gündemi yakından takip edebileceği ve kendini yazarlık konusunda geliştirebileceği dijitaliyidir’de sürdürüyor. Eliz’in dijitaliyidir için sloganı “Dijital geleceği şekillendireceği için iyidir.” oldu.
Mail: eliz@dijitaliyidir.com

Ataol Güler

İçerik Üreticisi
İletişim fakültesi öğrencisi. Yeniliklere açık, öğrenmeye meraklı ve dijitalin sonsuz olanaklarından faydalanarak onu yaşamın bir parçası olarak hayatının merkezine yerleştiren, yetkin olmaya çalıştığı alanda araştırmalar yaparak, okuyarak, dinleyerek, izleyerek kendini geliştirmeye çalışan fütürist bir kişilik. Dijitaliyidir için Ataol’un sloganı “zamanını ve enerjini yönetmek için dijital iyidir!” oldu. .
Mail: ataol@dijitaliyidir.com

YAYIN EKİBİ

Ana görevi olan üretilen içeriği hem web sayfasında hem de sosyal medya kanallarında yayımlamak olan fakat bununla da yetinmeyip dijitaliyidir için içerikler de üretebilen ekip.

Nazlı Koyuncu

Sosyal Medya Sorumlusu
”Başarı, bir yolculuktur varış noktası değil.” sözüne inanan Nazlı, bu inançla ikinci üniversitesini okudu. Yazmaya, okumaya ve sorgulayarak öğrenmeye olan tutkusundan hiç vazgeçmediği için dijitaliyidir’in içinde. Dijital dünyada kendini geliştirmek için çabalayan Nazlı’nın dijitaliyidir için sloganı ”dijital, yenilendikçe iyidir.” oldu.
Mail: nazli.k@dijitaliyidir.com

Ayça Ayaz

Sosyal Medya Sorumlusu
Yaşamın olağan akışında gelişmek, anın sakinliğini, hayatın renkliliğini, dijitalin uçsuz bucaksız denizinin fotoğrafını çekmek isteyen biri. Ayça’nın dijital iyidir için sloganı “dijital sen istersen iyidir oldu.”
Mail: ayca@dijitaliyidir.com

Mehmet Onur Bedek

Web Sitesi ve YouTube Sorumlusu
80’lerin sonunda doğanların kabusu olan “geçiş dönemi çocuğu” olmayı en derinden yaşayan bir Y kuşağı. Bitmek bilmeyen bu “geçişi” sonlandırmak ve kendini geliştirmek için dijitaliyidir’e katıldı. Onur’un dijitaliyidir için sloganı “zamanla beraber ilerlemek isteyen için dijitaliyidir” oldu…
Mail: mehmetonur@dijitaliyidir.com

Enver Çakır

Web Sitesi Sorumlusu
Kelimelerin gücüne inanan, kendini bildiğinden beri her kelimenin kökenine inen ve her birinin büyüsünün, matematiğinin olduğunu düşünen kaçık bir dilbilimci. Bilim ve teknolojinin sağladığı dijitalleşmeden ulaşılabilirlik ve kolaylık sağlama açısından fazlasıyla memnun. Enver’in Dijitaliyidir için sloganı ‘’dijital istediğine kolay ulaşıyorsan iyidir ‘’oldu.
Mail: enver@dijitaliyidir.com

MARKA EKİBİ

Asli görevi dijitaliyidir markası için pazarlama çalışmaları yapmak olan fakat bununla da yetinmeyip dijitaliyidir için içerikler de üretebilen ekip.

Muhammed Bayar

Web Sitesi Sorumlusu
Yeni teknolojiler eski nesil için yıkıcı fakat yeni nesil onu yapıcı bir şekilde kullanarak dönüşümü başlatacak. Bu anlamda böyle bir dönemin tanığı olmak çok değerli. Bence dijital, insanı olduğundan daha değerli hissettirdiği için iyidir.
Mail: muhammed@dijitaliyidir.com

Mehmet Onur Bedek

Marka Ekibi Proje Üyesi
80’lerin sonunda doğanların kabusu olan “geçiş dönemi çocuğu” olmayı en derinden yaşayan bir Y kuşağı. Bitmek bilmeyen bu “geçişi” sonlandırmak ve kendini geliştirmek için dijitaliyidir’e katıldı. Onur’un dijitaliyidir için sloganı “zamanla beraber ilerlemek isteyen için dijitaliyidir” oldu…
Mail: mehmetonur@dijitaliyidir.com

Tuğba Çeri

Marka İletişimi Sorumlusu
Teknoloji ile ilk tanışan ‘kayıp neslin’ kendini hala aramaya devam eden bir üyesi olarak özgürlüğün semalarından dijitaliyidir’e adeta paraşütle indi. Bitmeyen sorularına dijital dönüşüm çağında yanıtlar arayan, doğada olmaya, okumaya ve gezmeye doyamayan bir flaunese. Tuğba’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital merak iyidir!” oldu.
Mail: tugba@dijitaliyidir.com

"Burası Benim Yerim" diyorsan

Marka Ekibi Üyesi olmak için bize başvurabilirsin
Üniversite öğrencisi veya yeni mezun isen, dijital dünyadaki profesyonel hayatına gerçek, yaşayan ve büyük bir proje ile hazırlanmak, üretmek, fikirlerini hayata geçirmek, yeni arkadaşlıklar ve iş ortaklarımız ile network edinmek tüm bunları yaparken de para kazanmak için bize yaz:
Mail: bilgi@dijitaliyidir.com

Ekipte yerini almak için...

Belirli dönemlerde açtığımız yeni ekip arkadaşları kontenjanımıza başvurarak sen de bu ekibin bir parçası olabilirsin.

Ekipte yerini almadan önce başvurduğun ekip için eğitim alacak ve deneyim sürecinden geçeceksin. 

Bir CV ve ön yazı ile başvuru için: basvuru@dijitaliyidir.com

DİJİTALİYİDİR İLE İŞBİRLİĞİ

Dijitaliyidir ile işbirliği yapmak mı istiyorsunuz? Bizimle irtibata geçmeniz durumunda Marka ekibimiz size ulaşıyor ve randevunuzu oluşturuyoruz. Size en uygun zamanda sizi ziyaret ediyor işbirliği çalışmalarımız ile ilgili sizi bilgilendiriyoruz.
Bizlere bilgi@dijitaliyidir.com adresinden, @dijitaliyidir instagram adresimizden ya da 0 212 513 04 64 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULANLAR

Hayır. Kendi yağımızda kavruluyoruz. Bize destek vermek isterseniz reklam ve tanıtım anlaşmalarına açığız.

Dijitalin “iyi” taraflarına odaklanıyoruz. Pozitif bir bakış açısına sahibiz. Dijital dünyadaki tüm gelişmeleri duyurmakla beraber en çok olumlu gelişmeler, dünyayı ve yaşamı kolaylaştıran haberler dikkatimizi çekiyor. Site adımızda bir marka veya haber kelimesi olmasındansa pozitif bir kelime olmasını yeğledik.

Çoğumuz pandemi sürecinde evlerinde çalışan dijital pazarlama çalışanlarıyız. Fakat Dijitaliyidir’in bir ofisi var. Tüm çalışmalarımızı internet üzerinden veya 4. Levent’teki kendi ofisimizde yan yana gelerek gerçekleştiriyoruz. Kahveye ve sohbete her zaman ve her yerde bekleriz.

Yaklaşık 30 kişlik bir ekibimiz var. Okurlarımız içerisinden bize katılacak olan ekip üyeleri ile daha büyük bir topluluk olma yolundayız.

Dijitaliyidir üyesi olabilmeniz için ilk şartımız siteye üye olmuş olmanız. Site üyeliğinden sonra bize göndereceğiniz bir mail veya iletişim sayfası formundan sonra kabul sürecimizi paylaşıyoruz.

Evet, içerik üreten ekip üyelerimize ödeme yapıyoruz fakat bunu bir ticari araç olarak görmüyoruz. Çünkü dijitaliyidir topluluğunun temellerinini gönüllü çalışan dijital pazarlama profesyonelleri attı. Bu profesyonel ekibin ana amacı bilgi, birikimlerini sektöre adım atmak isteyen yeni insanlara aktarmaktı. Ekip üyelerimizin dijitaliyidir’den aldığı ücret yapılan habere, çeviriye, blog ve makale yayınlamasına ve diğer katkısına göre değişiyor. Dijitaliyidir aracılığı ile nitelikli bir sektörel network oluşturmak hedefindeyiz.

Tamamen şeffafız. Şu an için olan masraflarımızın tamamını kendi kişisel bütçelerimiz ile karşılıyoruz. Ekibimizin büyümesi ile yaratacağımız ağımızda beraber yapacağımız etkinliklerde sponsorlar ile hareket edeceğiz.

Bir kaç mail yazışması ve doldurulması gereken bir anketten sonra aday üyelik süreci tamamlanmakta. 1-2 gün içerisinde aday üyemize hoşgeldin diyor ve ortalama 15 günlük bir aday üyelik adaptasyon sürecini başlatıyoruz.

İlgili olduğunuz bölüme başvurunuz sonrasında bizim de sizi yönlendirmemiz ile beraber dijitaliyidir’de en doğru yerde görevlendirilmiş oluyorsunuz. Üyelik görevleri ise her hafta size bildiriliyor.