fbpx

Shiba Inu (SHIB), Toncoin (TON) ve VC Spectra (SPCT)’da Yüksek Getiri Beklentilerini Destekliyor

Gönderen Fatma Ebrar Tuncel
3 dk Okuma Süresi
  • Kripto dünyasında Shiba Inu’nun (SHIB) yükselişi dikkat çekti.
  • SHIB, TON VE SPCT’de görülen artışlar, yatırımcıları harekete geçmeye davet etti.
  • Uzmanlar Shiba Inu’nun değerinin daha da artacağını öngörüyor.

Shiba Inu (SHIB), ağ altyapısındaki kayda değer ilerlemeler ve stratejik girişimlerle 2023 yılı boyunca yatırımcıların dikkatini çekti.

1 Eylül ile 24 Kasım arasında Shiba Inu, %3’lük bir artış ile 0,000007966 dolardan 0,000008209 dolara yükseldi. Shiba Inu’da görülen bu artış (SHIB) Shibarium’un ağustos ayı sonlarında piyasaya sürülmesiyle ilişkilendirildi.

Piyasa analistleri SHIB fiyat tahmini konusunda iyimser yorumlarda bulundu. SHIB’i çevreleyen olumlu gelişmelerin etkisi ve SHIB’in 0,00001000 dolarlık fiyat tahmini ile ilgili beklentilerin yüksek olması nedeniyle uzmanlar Shiba Inu’nun değerinin daha da artacağını öngörüyor.

SHI Stablecoin’inin piyasaya sürülmesinin ve Shiba Inu temalı NFT’leri içeren gelecek girişimin daha geniş bir kullanıcı tabanını çekmesinin, SHIB’in fiyatındaki artışı etkilemesi bekleniyor.

Bu olumlu Shiba Inu haberiyle uzmanlar, SHIB’da yıl sonuna kadar %19’luk potansiyel bir artış öngörüyor. Bu tahminler gerçekleşirse, Shiba Inu (SHIB) 0,00001000 dolara ulaşabilir.

Ayrıca Toncoin (TON) de kripto ortamında öne çıkan bir yatırım aracı olarak kendini gösteriyor. Toncoin (TON), ağustos ayının başından bu yana en etkileyici performans gösterenlerden biri olarak öne çıktı. Toncoin (TON) %120’nin üzerinde dikkat çekici bir yükselişle kısa süreliğine ilk 10 altcoin arasında imrenilen bir pozisyon elde ederek kripto topluluğunda heyecan yarattı. TON cüzdanının Telegram tarafındaki entegrasyonuyla Toncoin’in değerinde önemli bir artış görüldü.

Toncoin’in (TON) yükselişi, genel ağın gelişimini desteklemeyi amaçlayan Tencent Cloud ve Chainbase ile yapılan stratejik iş birlikleriyle daha da hızlandı. Bu iş birlikleri, Toncoin’in (TON) değerinin eylül ortasında 2,6 dolara yükselmesine katkıda bulunan olumlu gelişmelerin habercisi oldu.

Toncoin (TON), zirveden düşmesine rağmen 2,2 dolar seviyesinin üzerinde sabit kaldı. Toncoin (TON) 24 Kasım’da geçen aya göre %13 artışla 2,41 dolardan işlem gördü. Piyasa analistleri Toncoin’in (TON), yılı 3 doların üzerinde bitirmeye hazır olduğunu tahmin ediyor.

VC Spectra’nın (SPCT) beşinci aşamadaki artışı, yatırımcılara satın alma çağrısında bulunuyor. VC Spectra (SPCT), en iyi DeFi projelerine benzersiz erişim sağlayarak ve yatırımcılara özel avantajlar sunarak öne çıkıyor. VC Spectra (SPCT) token sahipleri; oy hakları, Blockchain ICO’ya indirimli giriş ve cazip temettü fırsatları da dahil olmak üzere çok çeşitli ayrıcalıklardan yararlanıyor.

BRC-20 standardına bağlı kalan VC Spectra (SPCT) tokeni, merkezî olmayan ticareti ve varlık yönetimini kolaylaştıran birden fazla işleve hizmet ediyor. Standartlara olan bu bağlılık, VC Spectra (SPCT) tokenlerine sahip olanlar için çok yönlülük ve kullanışlılık da sağlıyor.

Devam eden halka açık ön satış beşinci aşamaya girdi ve VC Spectra (SPCT) tokenleri 0,077 dolara ulaştı. VC Spectra’nın (SPCT) ilk yatırımcıları, ilk arzdan bu yana %862,5’lik bir artışla kayda değer getirilere tanık oldular.

Ön satış ilerledikçe, VC Spectra’nın (SPCT) 0,08 dolar seviyesinde beklenen zirvesi, tokenin başlangıç ​​değerinden %900 oranında kayda değer bir büyüme öngörüyor.

Mevcut altcoin fiyatı, VC Spectra’nın (SPCT) piyasada rekabetçi bir rakip olduğunu gösteriyor ve SPCT’yi yüksek getiri sağlayan en iyi altcoinler arasına alıyor.

Derleyen: Fatma Ebrar Tuncel

fatmaebrar fotograf1
Fatma Ebrar Tuncel

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Yazmayı, okumayı ve üretmeyi seven bir genç. Dijitalsiz olamayan bu çağda kendi potansiyelinin peşine düşen bir izci. Bu iz sırasında faydalanabileceği imkanlardan kaçmaktansa onlarla yüzleşmeyi seçti. Ebrar'ın dijitaliyidir için sloganı "Dijital, sonsuz imkanlar denizinde potansiyelini keşfetmek ve arkasından gitmek için iyidir." oldu.

Bu içeriği paylaş
Gönderen Fatma Ebrar Tuncel
Takip et:
Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Yazmayı, okumayı ve üretmeyi seven bir genç. Dijitalsiz olamayan bu çağda kendi potansiyelinin peşine düşen bir izci. Bu iz sırasında faydalanabileceği imkanlardan kaçmaktansa onlarla yüzleşmeyi seçti. Ebrar'ın dijitaliyidir için sloganı "Dijital, sonsuz imkanlar denizinde potansiyelini keşfetmek ve arkasından gitmek için iyidir." oldu.
Yorum yaz