/

Dijitaliyidir 4. Dönem Başvuruları Sona Erdi

Dijitaliyidir’e yeni ekip arkadaşlarımızı dahil etmek için açtığımız 4. Başvuru Dönemi sona erdi. Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi içerik ekibimize yeni üyeler için başvurular aldık. Bu dönem diğer dönemlerden farklı olarak, özel bir önem verdiğimiz Bilim & Teknoloji bölümümüz için ilk kez editör başvurularını değerlendirdik.

Kısa süre içerisinde yine çok ama çok yoğun bir talep ile karşılaştık. Ekibimize katılmak için başvuran, bizimle beraber hareket etmek için bize ulaşan herkese minnettarız.

Başvuruda bu aşamayı geçen yeni aday üye adaylarının tamamı Şubat ayında yapacağımız eğitimlerimize katılmaya hak kazanmış olacak. Eğitimler sonucunda aday üyeliğe geçiş yapanlar için ise aday üyelik süreci başlamış olacak.

Üyelik süreci eğitimlerimiz bu dönem de İçerik Üretimi, Marka Yönetimi ve Dijital Yayıncılık eğitimleri ile başlıyor. Üyelerimiz süreç içerisinde dijitaliyidir’in farklı eğitimlerinden ücretsiz faydalanmaya ve kendilerini geliştirmeye devam edecekler.

Aday üyelik başlangıcı ve eğitimler ile ilgili süreç için adayların e-posta adreslerine 29 Ocak tarihine kadar bilgilendirme yapılacak.

Okan Köroğlu

Dijital dünyanın dününde bugünde var olan, yarınında da olabilmek için gemiden hiç inmeye niyeti olmayan bir kaçak yolcu. Gazete, dergi ve radyo deneyimlerini dijital ile birleştirme inadından asla vazgeçmediği için dijitaliyidir’in içinde. Dijitaliyidir için Okan’ın sloganı “dijital sandığınızdan da iyidir.” oldu.

Bir yanıt yazın