Goat Simulator 3 Fragmanında Sızdırılmış GTA 6 Görüntüleri Kullanıldı

Goat Simulator 3’ün yeni fragmanında bu yılın başlarında Rockstar’ın hacklenmesinin ardından sızdırılan GTA 6 görüntüleri kullanıldı.

Rockstar Games ve 2K Games’i bünyesinde barındıran Take-Two, bu durumu hiç hoş karşılamadı. Fragmanı internetin her yerinden kaldırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Fragman, Goat Simulator 3’teki bez bebek NPC rolü için sahte röportaj yapan Shaun adlı bir NPC ile başlıyor. Shaun, “dünyanın en prestijli bez bebekçilik okuluna” gitmiş. Bununla birlikte, diğer çalışmaları sorulduğunda Shaun “sırada başka şeyler var, başka, büyük oyun dünyaları. Aslında beni birkaç ay önce sızdırılan bazı görüntülerde görebilirsiniz.” diyor ve GTA 6 sızıntılarında kendisinin de yer aldığı görüntülere işaret ediyor. Bu da Take-Two’nun fragmanı yayımdan kaldırmasına neden olan görüntüler.

Goat Simulator Twitter hesabının fragmanı gösteren ekran görüntülerinde artık “Bu medya, telif hakkı sahibi tarafından yapılan bir bildirime yanıt olarak devre dışı bırakılmıştır.” ifadesinin yer aldığı siyah bir ekran bulunuyor.

Rockstar, sızıntılara rağmen “bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmaların planlandığı gibi devam edeceğini” söyledi.

Derleyen: Işık Arda Yardımsever

Arda Yardımsever

Kürselleşmiş dünyanın içine doğan bir Z kuşağı. Dil bilime olan ilgisi sayesinde dünya vatandaşlığı pasaportunu doğuştan alan biri.

Arda’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital eğer siz dünyaya açıksanız iyidir” oldu…

Mail: arda@dijitaliyidir.com

Bir yanıt yazın