/

Harmonix Fuser, Lansmanından İki Yıl Sonra Kapatılıyor!

Harmonix, Fuser oyunu için canlı hizmetlerinin 19 Aralık 2022’den itibaren sonlanacağını duyurdu.

Hizmetin sonlanacağı tarihten itibaren Fuser ve tüm indirilebilir içeriği artık satın alınamayacak. Oyunun sahipleri ise Campaign ve Quick Play modlarıyla sınırlandırılacak.

Harmonix, 2 Aralık’ta “Bizimle olduğunuz için size teşekkür etmek istiyoruz. 19 Aralık’ta Fuser’ın canlı hizmetlerini, oyunun tüm satışlarını ve DLC’sini devre dışı bırakacağız. Şu anda Fuser’a sahip olan oyuncular önceden edindikleri herhangi bir DLC ile Campaign ve Quick Play’i oynayabilecekler. Yıllar boyunca yaptığınız harika destekleriniz için teşekkür ederiz.” duyurusunda bulundu.

Fuser, “sizin ve arkadaşınızın müziği kontrol ettiği kesintisiz bir sanal müzik festivali” olarak tanımlanabilir. Dua Lipa’dan Start Now, Lil Nas X’ten Old Town Road, The Weeknd’den Blinding Lights gibi dünyanın en popüler şarkıları bir arada.

Harmonix, Kasım 2021’de Epic Games tarafından satın alındı. Geliştirici o sırada “ Fortnite için müzikal yolculuklar ve oynanış yaratma” ve en popüler olan müzik oyunu Rock Band 4 için daha fazla DLC yayımlama planlarının şu anda harekete geçtiğini duyurdu. Ek olarak şirket, eski oyunlarına sunduğu destek şeklini değiştirmeyi planlamadıklarını vurguladı.

Derleyen: Beyza Keleş

Beyza Keleş

Kendini geliştirmeyi, araştırmayı, yeni yerler keşfetmeyi ve keşfettiği yerlerin renkli dünyasında dolaşmayı seven biri. Beyza teknoloji ile iç içe geçmiş bir dünyaya kendince ayak uydurur. Ayak uydurmaya çalışırken de kendisine bir şeyler katar. Dijitaliyidir için Beyza'nın sloganı " dijital özgürleşebildiği sürece iyidir" oldu.

Bir yanıt yazın