/

Galaksinin Koruyucuları 3’ten İlk Fragman Yayımlandı!

Marvel hayranlarının dört gözle bekledikleri Galaksinin Koruyucuları 3 fragmanı sonunda yayımladı. Üçlemenin son filmi, 5 Mayıs 2023’te vizyona girecek.

Marvel, 2017 yılından bu yana üzerinde çalıştığı Galaksinin Koruyucuları 3 filminin ilk fragmanını nihayet yayımladı. Yayımlanan fragman, izleyenlerin yıllarca beklediğine değecek gibi görünüyor.

Galaksinin Koruyucuları 3 belki de Marvel’ın en tartışmalı filmi. Sebebi ise filmin yönetmeni James Gunn’ın bir zamanlar pedofili ile suçlanması. Filmden kovulan Gunn daha sonra yeniden film ekibine dahil oldu. Sürece dair açıklamalarda bulunan James Gunn, Galaksinin Koruyucuları 3’ün bu serinin son filmi olduğunu söyledi.

Serinin ilk iki filminde süper kahramanlarımızın Ronan ve Ego gibi kötü karakterlere karşı mücadelesine ve galaksimizi korumasına tanık olmuştuk. Üçüncü filmde de bu durumun devam edeceği düşünülüyor. Ayrıca James Gunn’a göre Rocket ve Nebula’yı Galaksinin Koruyucuları 3’te daha iyi tanıyacaktık. Bütün bunlar, film Mayıs 2023’te vizyona girdiğinde netleşecek.

Filmdeki oyunculara baktığımızda ise Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista ve Vin Diesel gibi ünlü isimleri görüyoruz. Bu isimler yayımlanan ilk fragmanda karşımıza çıkıyor. Dilerseniz ilk fragmana daha yakından bakalım.

İşte Galaksinin Koruyucuları 3’ün ilk fragmanı;

Gamze Kılıç

Gelişen dünyayı adım adım takip ederek hayatın gerisinde kalmamayı tercih eden, okumayı, izlemeyi, yeni şeyler öğrenmeyi seven ve söz konusu öğrenmelerini sizlerle paylaşmak için hazır olan biri. Dijitaliyidir için Gamze'nin sloganı "Dijital içinde sen de varsan iyidir."oldu.

Bir cevap yazın