Pokemon TCG Live Beta Sürümü Çıktı!

Gerçek dünyadaki Pokemon Trading Card Game’in dijital bir kart oyun simülatörü olan Pokemon TCG Live, şu anda dünya çapında küresel beta sürümüyle çıktı. Live, orijinal oyunun güncellenmiş bir sürümü ve bir süre sonra tamamen Online’ın yerine geçecek.

Pokemon TCG Online yakında feshedileceği için oyuncuların geçiş yapması gerekecek. Yenilenen uygulama, çevrim içi Pokemon oyunları oynamanın en iyi yolu ve gerçek hayattaki kart toplama oyununun eylemini doğrudan çeviriyor.

Pokemon TCG Live, orijinal Online uygulamasının güncellenmiş bir sürümü ve artık neredeyse on yaşında. TCG Live’ın beta aşaması bitince tamamen Online’ın yerine geçecek.

Mevcut oyuncular, tüm dijital kartlar ve satın alma işlemleri aktarılarak ürünlerini Online’dan TCG Live’a aktarabilecekler. Ancak Kotaku’ya göre, sürecin şu anda bazı sorunları var.

Kotaku, Online hesabınızdaki Pokecoin’lerin TCG Live’ın kristal para biriminden daha düşük bir değere sahip olacağını belirtiyor. Bu, yeni gemiye atlamadan önce tüm coinlerinizi orijinal oyunda harcamanızın mantıklı olacağı anlamına geliyor. Savaş destelerini çevirirken yaşanan sorunlar da dahil olmak üzere diğer sorunlar Kotaku’da ayrıntılı bir şekilde açıklanıyor.

Pokemon TCG Live beta sürümü iOS, Android, Mac ve PC’lere indirilebilir.

Arda Yardımsever

Kürselleşmiş dünyanın içine doğan bir Z kuşağı. Dil bilime olan ilgisi sayesinde dünya vatandaşlığı pasaportunu doğuştan alan biri.

Arda’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital eğer siz dünyaya açıksanız iyidir” oldu…

Mail: arda@dijitaliyidir.com

Bir cevap yazın