Call of Duty Yakında Özelleştirilebilir Killcam’lere Sahip Olabilir!

Killcam’ler, Call of Duty’nin ayrılmaz bir parçası haline geldi ve öne çıkarılan oyuncuların becerilerini göstermelerine ve başkalarının onlara tanık olmasına izin verdi. Killcam videoları çevrim içi olarak paylaşıldığı için oyunu da bir seyirci sporuna dönüştürdü.

Activision, killcam’in en önemli oyun serisi için ne kadar değerli bir hale geldiğinin farkına vararak özelleştirilebilir yeni killcam tasarlıyor. Twitter kullanıcısı RalphsValve (PCGamesN aracılığıyla) tarafından tespit edilen patentin adı “Bir Video Oyununda Bir veya Daha Fazla Oyun Etkinliğinin Tekrarını Özelleştirme Sistemi ve Yöntemi”. Sıkıcı bir patent tarzı isme sahip olsa da oyuncular Call of Duty’ye uygulanabileceği konusunda daha hevesli.

Patent, oyunculara oyunun sonunda öldürme kamerasının neyi göstereceğini seçme seçeneğinin verilebileceği bir sistemi tanımlıyor. Bu, gösterimin sadece öldürmeye odaklanmayabileceği anlamına geliyor. Daha fazla açıklama, killcam’in metin, gifler, ses ve şablonlar gibi özelleştirme seçenekleriyle daha da kişiselleştirilebileceği yönünde.

Tüm bunlar, bu özel killcam’in kesinlikle gelecek bir güncellemede Modern Warfare 2’de olacağı anlamına gelmiyor, ancak Activision’a gelecek için bir seçenek veriyor.

Arda Yardımsever

Kürselleşmiş dünyanın içine doğan bir Z kuşağı. Dil bilime olan ilgisi sayesinde dünya vatandaşlığı pasaportunu doğuştan alan biri.

Arda’nın dijitaliyidir için sloganı “dijital eğer siz dünyaya açıksanız iyidir” oldu…

Mail: arda@dijitaliyidir.com

Bir yanıt yazın