Sonun Başlangıcı, The Witcher: Blood Origins Fragmanı Yayında

Henry Cavill’ın serinin gelecek sezonundaki yokluğuna rağmen Netflix, amiral gemisi Witcher serisine yatırım yapmaya devam ediyor. Önümüzdeki ay, The Witcher: Blood Origin, ilk Witcher’ın nasıl ve neden yaratıldığını anlatan dört bölümlük bir prequel serisi olarak çıkış yapacak. Bu mini dizinin yeni tanıtım fragmanı sonun başlangıcını işaret ediyor.

Fragmanda insanın içine işleyen şarkıyı Sophie Brown’un canlandırdığı Eile karakteri söylüyor. Bu karakter Kraliçe’nin Muhafızlarından biri olmasına rağmen seyahat eden bir müzisyen olmaya karar verdi. Ancak bir savaşçı olarak yetenekleri göz önüne alındığında, Eile’nin barış dolu bir hayat yaşama seçeneği yok.

Fragmandaki belki de en dikkate değer karakter Michelle Yeoh’un canlandırdığı Scian. Scian, elflerden oluşan bir kabilenin yaşayan son üyesi ve kaderinde Witcher’ların yaratılmasında büyük bir rol oynamak yatıyor. Fakat Scian’ın önce halkından haksız yere alınan bir bıçağın izini sürmesi gerekiyor.

Ayrıca dizinin başrolünde Laurence O’Fuarain’in Fjall karakteri ve almayı amaç edindiği intikam yer alıyor. Baş Druid Balor rolünde Lenny Henry, Merwyn rolünde Mirren Mack, Brían rolünde Nathaniel Curtis, Uthrok One-Nut rolünde Dylan Moran, Eredin rolünde Jacob Collins-Levy, Zacaré rolünde Lizzie Annis, Callan “Brother Death” rolünde Huw Novelli ve Meldof rolünde Francesca Mills yer alıyor.

Andrzej Sapkowski’nin orijinal Witcher romanlarına dayanan bu yapımın yönetmenliğini Declan de Barra ve Lauren Schmidt Hissrich üstleniyor.

Dört bölümün tamamı 25 Aralık’ta gösterime girecek.

Alp Eren Gümüş

Teknoloji, uçsuz bucaksız potansiyeliyle her geçen gün hayatımızın daha büyük bir parçası haline gelmekte. Tüm bu gelişmelerin peşinde, bizi biz yapan değerleri kaybetmemeyi dileyen bir hayalperest. Dijitaliyidir için Alp’in sloganı “dijital doğru ellerde iyidir” oldu.

Bir yanıt yazın