//

Twitter, NFT Bağlantıları ve Özel Tweetler için Yeni Bir Tasarım Geliştiriyor

Twitter, başka bir NFT entegrasyonunu daha test ediyor. Bu güncellemeyle belirli pazar yerlerinden bağlantılar paylaşıldığında NFT sanat eserlerinin yeni ön izleme ile görüntülenmesi sağlanacak.

Bu örnekte de görebileceğiniz gibi, Twitter Blue abonelerinin NFT’lerini özel bir profil ekranında görüntülemelerine zaten olanak tanıyan Twitter, artık NFT sanatı için size hiçbir maliyeti olmayacak daha fazla tanıtım seçeneği sunmaya çalışıyor. Bu yeni özellik Twitter’ın uygulama içerisindeki topluluk tartışmalarını beslemesine yardımcı olabilir.

Twitter’ın devam eden sunum geliştirmelerinden en sonuncusu da yakında kullanıcılarla buluşacak. Platform seçilen yayınlar için daha büyük resimler, değişken yazı tipleri ve daha fazla tıklama almak için daha belirgin butonlar içeren yeni bir bağlantı ön izleme görüntüsünü test ediyor.

Bu, NFT listeleri için daha fazla yönlendirme trafiği sağlayarak Twitter’ı yayıncılara daha çok sevdirmeye ve Twitter’ın uygulamada yükselen çevredeki NFT ve Web3 tartışmasına eğilmesine yardımcı olabilir.

Tutku Oza Topçu

İletişim, doğru bilgi ve nitelikli haberin ancak bilinçli kişiler ile var olacağını düşünen ve bu amaç doğrultusunda değer üretmeyi kafasına takmış meraklı bir ruh.

Tutku'nun dijitaliyidir için sloganı, "dijital, ancak bilinçli kişilerle iyidir" oldu.

Bir yanıt yazın