James Bond’un 60. Yılına Özel Kulaklık!

Dünyaca ünlü 007 James Bond film serisi ile ortaklığını duyuran İngiliz ses devi Bowers & Wilkins, James Bond’un Dr. No ile sinemaya ilk çıkışını yapmasının 60. yıl dönümünü kutlamak için Px8 kablosuz kulaklıklarının özel bir versiyonu olan Px8 007 Edition’ı yarattı.

Aklınıza gelebilecek her kült sinema filminin hafızalarda uzun süre yer eden ikonik bir müziği vardır. Öyle ki akıllara kazınan müzik, filmin adından söz ettirmeye yetiyor. 60 yıl önce hayatımıza giren James Bond’un da hepimizin aşina olduğu zamansız müzikleri hafızalardaki yerini koruyor.

Bowers & Wilkins’in James Bond film serisi ile ilişkisi, Abbey Road Studios ile olan 40 yıllık ilişkisiyle iç içe geçmiş durumda. James Bond film serisinin 60. yıldönümünü kutlamak adına Abbey Road Studios, Kraliyet Filarmoni Orkestrası tarafından kaydedilen yepyeni düzenlemelerle 25 ikonik Bond temasının tümünü içeren bir albüm olan Bond 25’in oluşturulmasına yardımcı olmak için Abbey Road Studio One’da Bowers & Wilkins hoparlörlerini kullandı. James Bond’un kendisi kadar zarif ve zamansız olan bu özel üretim kulaklıklar, Bowers & Wilkins ile sesi, 007 stiline ince bir selam veren ayrıntılarla bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Bowers & Wilkins Marka Pazarlama Başkan Yardımcısı Giles Pocock şunları söyledi: ‘‘James Bond serisiyle uzun süredir devam eden ilişkimizden son derece gurur duyuyoruz. Yeni ortaklığımız, bize yıllar boyunca 007’nin ikonik müziklerinden bazılarıyla aramızdaki yakın bağı vurgulamak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Müziğin bu küresel kültürel olguda oynadığı araçsal rolü birlikte kutlamaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın