Super Mario Bros. Filminin Fragmanı İzleyicilerle Buluştu

Nintendo’nun canlandırdığı “Super Mario Bros” filminin ilk fragmanı 6 Ekim’de yayımlandı. Filmde Chris Pratt bıyıklı italyan tesisatçıyı hayata geçiriyor.

Nintendo, bir macera animasyonu olan “The Super Mario Bros” filminin ilk fragmanını paylaştı. 600.000’den fazla izleyici, Nintendo of America’nın YouTube Kanalındaki galayı izledi ve fragman aynı anda New York Comic Con’da yayımlandı.

“Mario” filmi Eylül 2021’de Aralık 2022 çıkış tarihi ile duyurulmuştu, ancak film daha sonra 27 Nisan 2023’e ertelendi. “Despicable Me”, “Minions” ve “Sing” gibi ünlü animasyonlatın arkasında olan Illumination Entertainment, Nintendo ile birlikte çalışacak. Yönetmenler, Aaron Horvath ve Michael Jelenic, senaryo ise Matthew Fogel’dan. Ana karakteri Pratt’in yanı sıra, Luigi rolünde Charlie Day, Prenses Şeftali rolünde Anya Taylor-Joy, Donkey Kong rolünde Seth Rogen, Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Huysuz Kong rolünde Fred Armisen, Sebastian Maniscalco Spike, Kevin Michael Richardson ise Kamek rolünde yer alıyor. Pratt, fragman yayımlanmadan önce Mario olmanın hayatı boyunca hayali olduğunu ve geçmişinde zamanının bir çoğunu orijinal Mario atari oyununda Koopas’ı ezerek geçirdiğini hatırladığını dile getirdi.

Fragman, Bowser’ın “Mario Party” oynuyormuşuz gibi yıldızlarımızı çalmaya çalışması ile başlıyor. Adlarına sadık, kelimenin tam anlamıyla birlik olan Koopa Birlikleri, Bowser’ı karlı bir kaleye kadar takip ediyor ve burada kapıları açmalarını istiyorlar. Bazı penguenler, alanlarını savunmak için ona kartopu atmaya çalışıyor, ancak çabalarının boşa çıktığı görülüyor.

The Super Mario Bros’un Resmi Tanıtım Video’sunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Aylin Aşkın

Dijital platformlar insanın kişisel ve mental gelişimi için günümüzde pragmatik yaklaşıldığında insanı bir üst seviyesine davet eden bir hal aldı.O İnsanın gelişim üzerine kendisine çizdiği görünmez sınırları dijitalin doğru kullanımı ile aşabileceğine inanıyor.Onun sloganı ise "Dijital ile kendini sınırlarının çok ötesinde bulacaksın."

Bir cevap yazın