eFootball 2023’e Yeni Bir Oyun Modu Eklendi!

Konami, eFootball 2023’ün konsol versiyonuna Dostluk Maçları modunun eklendiğini duyurdu. Çevrim içi topluluğun büyük bir bölümünün bu özelliği talep etmesiyle, kullanıcılar artık Dream Teams’i kullanabilir, arkadaşlarıyla eşleşebilir ve kişiselleştirilmiş takımlarını ve taktiklerini birbirlerine karşı test edebilir.

Bu yeni özellik, PlayStation 4 ve 5’in yanı sıra Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve Steam dahil olmak üzere farklı platformlarda kullanılabilir.

eFootball 2023, hazırlık maçı moduna geçiyor

Kullanıcıların Dream Team kadrolarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere dört resmî ortak kulüpten yeni Kulüp Paketleri de oyunda.

Her paket, başlangıç takımındaki her pozisyon için bir tane olmak üzere 11 “Öne Çıkanlar” kartı içeriyor. Bu, kullanıcılara güçlü bir kadro oluşturmalarını sağlamak için farklı pozisyonlar arasında dengelenmiş kapsamlı bir paket sunuyor.

Bu paketler, deneyimli bir oyuncu bile Dream Team seçeneklerini geliştirebileceği veya acemi bir oyuncuya kendi seçeneklerini oluşturması için ideal bir başlangıç noktası sağlayabileceği için çok kullanışlı. 

2.1.0 sürümü güncellemesi, yakın zamanda eklenen Portugal International’dan büyükelçi Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Paketi de getirecek. Bu paket, 2020-21 sezonundaki yıldız formunda Fernandes’in Manchester United için sadece 58 rekabetçi fikstürde 45 doğrudan gol katkısında bulunduğu kartın epik bir versiyonunu içerecek.

Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo’nun kartları ve hem Manchester United hem de Portekiz milli takımından oyuncular dahil olmak üzere toplam 10 “Öne Çıkan” kart yer alıyor.

Sinem Sarıgül

Yaşam dinamik bir süreçtir. O da bu dinamizmin bir parçası olarak hayatın akışına yön veren değişim ve dönüşüm süreçlerini benimseyen, yeniliklere açık ve daima ilerlemeyi hedef alarak hareket eden biri olmasıyla birlikte bu süreçleri her adımda sizlerle paylaşmak üzere burada. Dijitaliyidir için Sinem'in sloganı "Dijital, dünya değişimlere hazırsa iyidir" oldu.

Bir yanıt yazın