/

TikTok, Moda Ayı İçin Yeni Özellikler ve Yaratıcı Efektler Duyurdu

TikTok, 2022 Moda Ayı için içerik oluşturucu vitrini, canlı yayın programlama, yeni dijital efektler ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni özellik duyurdu.

TikTok, “Moda Ayı; kişisel stil, kendini ifade etme ve her yönüyle kapsayıcılığın kucaklandığı bir etkinlik olan #FashionForYou üzerine odaklanıyor. İster Paris’teki podyumlarda olun ister evinizde koridorda yürüyün, bu hashtag tüm topluluğumuzu nerede olurlarsa olsunlar moda odağının bir parçası olmaya teşvik ediyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Kullanıcılar, 14 Ekim’e kadar sürecek olan etkinlikte #FashionMonth hashtag’i aracılığıyla bir dizi moda fenomeni ve tasarımcı ile buluşacak.

TikTok ayrıca Julia Fox, Paper Magazine ve WhoWhatWear da dahil olmak üzere çeşitli tanınmış moda kimlikleri ve yayınlarıyla canlı oturumlara ev sahipliği yapacak. Ayrıca, gelişmekte olan moda tasarımcılarını sergilemek için Vogue Dergisi ile çalışacak:

“Bu seride Vogue, en viral görünümlerinden bazılarının yapımında bize yol gösterirken dünya çapında dört farklı tasarımcıya ışık tutacak. Hangi tasarımcıların öne çıktığını görmek için Moda Ayı boyunca @voguemagazine’i takip etmeyi unutmayın!” mesajı ile bu iş birliği duyuruldu.

@gracemchoi

Contour for YOUR face shape using @fentybeauty Match Stix 🔥 #fentybeautysponsored #contour #contourtutorial #makeup @gracemchoi

♬ original sound – gracemchoi
TikTok moda ayı kapsamında gelecek filtrelerin bir kısmını gösteren bir video.

Son olarak TikTok, Fenty Beauty, Glamour UK ve diğer markaların modadan ilham alan bazı yeni yaratıcı efektlerini de piyasaya sürüyor.

Moda sektöründe çalışıyorsanız veya bu sektöre ilginiz varsa, influencer ve yayıncıların TikTok’u bu süreçte nasıl verimli kullandıklarını daha iyi ele alırken, en son trendler hakkında en son bilgileri almak için TikTok’un düzenlediği bu etkinliği takip edebilirsiniz.

Tutku Oza Topçu

İletişim, doğru bilgi ve nitelikli haberin ancak bilinçli kişiler ile var olacağını düşünen ve bu amaç doğrultusunda değer üretmeyi kafasına takmış meraklı bir ruh.

Tutku'nun dijitaliyidir için sloganı, "dijital, ancak bilinçli kişilerle iyidir" oldu.

Bir yanıt yazın