Assassin’s Creed Mirage 10 Eylül’de Çıkıyor!

Bir bilgiye göre Bağdat odaklı bu projenin Valhalla için bir ek paket olarak geliştirildiğini ortaya çıkardı. Ancak Ubisoft bu kararından vazgeçti ve oyun bağımsız bir çalışma haline geldi.

Assassin’s Creed Mirage; diğer oyunlara göre daha küçük haritalara sahip olacak ve daha fazla gizliliğe önem verecek. Harita her ne kadar küçükolsa da oyun içişehir sayısı artırılmış durumda. Şehirlerin detaylı bir şekilde büyültüldüğünü ve kanyonların yine oyunda önemli bir rol aldığını belirtmek gerek.

İlginç bir şekilde Ubisoft, seviye sistemini, cinsiyet ve diyalog gibi RPG seçeneklerini de kaldırıyor. Oyun içi Kartal görüşü ve havadan çifte suikast de geri gelecek. Oyunun yeni animasyonlarla Valhalla’dan farklı olacağı konusunda iddialar büyük. Fotoğraf, Orta Doğu ortamında, orijinal Assassin’s Creed’e benzeyen bir karakteri gösteriyor. Ubisoft, Mirage ile ilgili detayları 10 Eylül’de Pasifik saatiyle 12.00’de açıklayacak. Ayrıca Ubisoft’un Assassin’s Creed 1 remake’i ve Japonya’da geçecek Assassin’s Creed Infinity üzerinde çalıştıklarına dair söylentiler giderek artıyor. Remake’in Assassin’s Creed Mirage’dan birkaç ay sonra yayımlanacağı söyleniyor.

Bir yanıt yazın