//

Spotify’ın Yeni Hamlesi Konser Biletleri Satmak

Spotify, müzikseverlere konser biletlerini doğrudan satmayı amaçlayan yeni bir web sitesini test etmeye başladı.

Spotify Tickets sitesi ile konsere gitmek isteyenler artık Ticketmaster veya Eventbrite gibi köklü bilet dağıtım şirketlerinden değil, doğrudan Spotify’dan konser bileti alabilecekler.

Spotify hâlâ siteyi test ediyor ve şu anda ABD’deki konserler için ön satış biletlerine odaklanıyor.

Bir Spotify sözcüsü, “Spotify’da, kullanıcı deneyimimizi geliştirmek için rutin olarak yeni ürünleri ve fikirleri test ediyoruz. Bunlardan bazıları daha geniş kullanıcı deneyimimizin yolunu açıyor ve diğerleri yalnızca önemli öğrenmeler olarak hizmet ediyor. Tickets.spotify.com ise en son testimiz. Şu anda gelecek planlarımız hakkında paylaşacak başka haberimiz yok.” açıklamasını yaptı.

Spotify Tickets web sitesi aracılığıyla bilet satın almak için oturum açmanız veya bir Spotify hesabı oluşturmanız gerekiyor. Sitede şu anda Limbeck, Annie DiRusso, Dirty Honey, Crows ve Tokimonsta dahil olmak üzere ABD genelinde yaklaşan bir dizi konserin biletleri satışta.

Sinem Sarıgül

Yaşam dinamik bir süreçtir. O da bu dinamizmin bir parçası olarak hayatın akışına yön veren değişim ve dönüşüm süreçlerini benimseyen, yeniliklere açık ve daima ilerlemeyi hedef alarak hareket eden biri olmasıyla birlikte bu süreçleri her adımda sizlerle paylaşmak üzere burada. Dijitaliyidir için Sinem'in sloganı "Dijital, dünya değişimlere hazırsa iyidir" oldu.

Bir cevap yazın