/

Pinterest Ses Getirecek Uygulamasını Sessizce Yayımladı

Pinterest, alışveriş için ilham ve yeni fikirler vermek için bilinir. Şirketin yeni uygulaması Shuffles’ın kullanıcıların kendi hayal güçlerine dalmaları için ilham olması bekleniyor.

iOS kullanıcıları için medyaya herhangi bir tanıtım metni sunulmadan sessizce piyasaya sürülen bu uygulama ile fotoğraflarınızı bir araya getirebilir, kesebilir ve onlara diğer hareketli efektleri kullanabilirsiniz. Ancak uygulamaya giriş yapabilmek için ana ekranındaki listeye katılmanız ve davet edilmeniz gerekiyor.

Shuffles, sürekli kendini geliştiren ve bağımsız bir uygulama ve sizinle bir yaratıcılık yolculuğunda bulunmayı hedefliyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada uygulama için “Toplu Kolajlama İçin Tasarlandığı” söylendi. Shuffles fotoğraf kitaplığını kullanarak kendi kolajlarınızı oluşturabilir veya kamerayı kullanarak dahil etmek istediğiniz nesnelerin fotoğraflarını çekebilirsiniz. Nesneleri tek bir dokunuşla kesebilir, katmanlandırabilir, yeniden boyutlandırabilir; onlara animasyon veya efektler ekleyebilir, projeler üzerinde iş birliği yapabilir veya onları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Şirket, Shuffles ile ilgili planlarını resmi olarak açıklamamış olsa da bir Pinterest sözcüsü, uygulamanın yeni şirket içi inkübatörü TwoTwenty’den geldiğini doğruladı. Sözcü şöyle dedi:

“Shuffles, Pinterest’in yenilikçi inkübatör ekibi TwoTwenty tarafından oluşturulan bağımsız bir uygulamadır. Görsel içerik oluşturmanın, yayınlamanın ve paylaşmanın ilgi çekici bir yoludur. Yaratıcı ilham almak için platformumuza daha fazla insan geldikçe, Pinners ve içerik oluşturucuların fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar deniyoruz. Bu uygulama test aşamasında olduğundan şu anda kayıtta paylaşacak ek ayrıntılarımız yok.”

Ece Haskan

Bir cevap yazın