LEGO’nun Yeni “Minifigür Fabrikası” ile Kendi Minifigürünü Yap

Lego, kendinize ait bir Lego insanı yaratmanıza izin veren yeni bir çevrim içi minifigür üreticisi olan Minifigure Factory’yi test ediyor.

Araçta, özel minifigürünüz için farklı başlıklar, gövdeler, bacaklar ve aksesuarlar seçebileceksiniz. Gövde için çıkartmalar ve özel metinler uygulayarak kişiselleştirme konusunda ayrıntılara girebilirsiniz. (Kullanıcıların uygunsuz minifigürler yapmasını önlemek için tasarımları Lego yönetecek.) Ayrıca dizüstü bilgisayar, çubuk kraker ve pizza gibi aralarından seçim yapabileceğiniz bazı eğlenceli aksesuarlar da var. Tamamlanmış minifigürler 11,99 $’a mal olacak ancak hane başına yalnızca bir tane satın alabileceksiniz.

Gövde seçeneklerinden bazıları
Kafa seçenekleri
Aksesuarlar

Belirli ülkelerde bulunan Lego’nun çevrim içi ” Build A Minifigure (Bir Minifigür Oluştur)” aracını kullandıysanız Minifigure Factory buna oldukça benzer. Ancak Build A Minifigure, Minifigür Fabrikası ile elde edebileceğiniz aynı seviyede gövde özelleştirmesi sunmuyor.

Minifigure Factory’yi henüz kullanamayabileceğinizi bilmelisiniz: Lego, sitenin sınırlı kullanılabilirliğe sahip olduğunu söylüyor. Şirket ayrıca şu anda Minifigure Factory’yi beta olarak adlandırıyor ve bir bildirimde, bazı parçaların ve özelliklerin mevcut olmayabileceğini ve sayfanın zaman zaman kullanılamadığını da görebileceğinizi söylüyor.

Sinem Sarıgül

Yaşam dinamik bir süreçtir. O da bu dinamizmin bir parçası olarak hayatın akışına yön veren değişim ve dönüşüm süreçlerini benimseyen, yeniliklere açık ve daima ilerlemeyi hedef alarak hareket eden biri olmasıyla birlikte bu süreçleri her adımda sizlerle paylaşmak üzere burada. Dijitaliyidir için Sinem'in sloganı "Dijital, dünya değişimlere hazırsa iyidir" oldu.

Bir yanıt yazın