///

Twitter’dan 2021 için ‘En İyi Tweetler’ Reklam Kampanyası Ödülleri

2021’de Twitter’da harika kampanyalar yürüttünüz mü?

Eğer cevabınız evet ise, Twitter’ın yılın en iyi marka tweet’lerini taçlandırmak için bu yıl düzenlediği ‘ En İyi Tweetler ‘ yarışmasına katılabilir şansınızı deneyebilirsiniz.

Twitter’ın yaptığı yarışma açıklaması şöyle:

“Twitter’ın En İyi Tweetleri,  yeni bir şey başlatmak veya olup bitenlerle kimsenin yapamayacağı şekilde bağlantı kurmak için bu yıl Twitter’dan yaratıcı bir şekilde yararlanan markalar için en büyük başarımız, bizim şöhret salonumuzdur. Ve sizden markanız kazanan olmayı hak ediyor mu sorusunun cevabını duymak istiyoruz!”

Ödüller, geçen yıl Gatorade, Uber, Ben & Jerry’s’e gitmişti. 

Fiziksel bir ödül yok ancak etkinliğin bir parçası olarak twitterdan bir ek tanınma ve övgü alabilirsiniz.  

Aday olmaya hak kazanmak için, kampanyanızı birkaç cümleyle özetlemeniz ve ardından neden en iyilerden biri olarak taçlandırılması gerektiğine dair bir açıklama yapmanız gerekiyor. Kulağa sanıldığından daha zor gibi gelebilir. Ancak geçen yılki ödüllere bakarak, Twitter’ın ödül jürilerinin etki, erişim vb. açısından ne aradığı hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Twitter , her öğeyi kendi özel kategorisine ayırdığı bu yarışmayı 2016’dan beri yapıyor.

Bu, Twitter’ın öne çıkarmak istediği kampanya türleri hakkında size biraz daha fikir verebilir, ancak 2020’nin pandemi dolayısıyla kesintiye uğraması yaklaşımda bir değişikliği zorunlu kıldı ve Twitter’ın bu sefer kazananları nasıl belirleyeceği aslında %100 net değil.

Yine de, bu unsurlarla uyumlu bir kampanyanız varsa, web sitenize bir ‘Kazanan – En İyi Twitter Kampanyaları 2021’ notu eklemek için bile olsa aday göstermeye değer olabilir.

Markalar, kampanyalarını burada aday gösterebilirler. Adaylık için son başvuru günü 12 Ekim.

Bir yanıt yazın